Cenisz sobie wygodę jazdy? Nowy SEAT Ateca w automacie jest właśnie dla ciebie!

Chcesz mieć samochód, którym będziesz wygodnie podróżować. W mieście ma niewiele spalić, w weekend wykonać dłuższą trasę, a w przypadku trudniejszego terenu (na przykład polnej drogi) musi bez przeszkód sobie poradzić. Dobrze byłoby, gdyby auto zostało wyposażone w najnowsze zdobycze technologiczne i solidne komponenty gwarantujące bezawaryjną eksploatację, a przy okazji było stylistycznie piękne i wyróżniało się na drodze. I najważniejsze: koniecznie automat. Masz już dosyć ciągłego operowania dźwignią i nieustannego wciskania sprzęgła. Gdzie zatem znaleźć taki pojazd? To proste – w salonie SEAT-a. Nowy SEAT Ateca to samochód, na który od dawna czekałeś.

SEAT Ateca, czyli perfekcja w każdym calu

SEAT Ateca urzeka już od pierwszego spojrzenia. Duże, przednie reflektory o agresywnym wyglądzie przywodzą na myśl drapieżcę, gotowego bez najmniejszych skrupułów pokonywać kolejne kilometry. Masywna sylwetka zapewnia bezpieczeństwo, a wyżej zestrojone zawieszenie bez wysiłku upora się z każdą przeciwnością na szosie. Wnętrze to wysokiej klasy materiały. Widzisz go i już nie możesz się doczekać chwili, gdy odpalisz silnik i usłyszysz ten kojący pomruk, zmieniający się w ryk po mocniejszym użyciu pedału gazu. Tak, ten crossover został stworzony z myślą o tobie.

SEAT Ateca z automatem w benzynie

Są kierowcy, dla których jedyna słuszna jednostka napędowa to benzyniak zestrojony z siedmiostopniową przekładnią DSG. Nowy SEAT Ateca usatysfakcjonuje również tych klientów, gdyż oferuje następujące warianty tego typu rozwiązań:

  • 1.5 ECOTSI 150 KM 110 kW,
  • 1.5 ECOTSI 150 KM 110 kW,
  • 2.0 TSI 190 KM 140 kW.

Diesel i SEAT Ateca

A może jesteś fanem diesla? Spokojnie, dla ciebie specjaliści z Półwyspu Iberyjskiego także coś przygotowali. SEAT Ateca jest produkowany z następującymi mechanizmami wysokoprężnymi zestawionymi z automatycznymi skrzyniami biegów:

  • 1.6 TDI ECOMOTIVE 115 KM 85 kW,
  • 2.0 TDI 150 KM 110 kW,
  • 2.0 TDI 190 KM 140 kW.

Nowy SEAT Ateca to ogromne perspektywy wyboru, wskutek czego można go idealnie dopasować do własnych potrzeb. To jednocześnie auto rodzinne, ale dające też sporo frajdy z nieco agresywniejszej jazdy. Z całą pewnością SEAT Ateca jest samochodem godnym zainteresowania, bo bez wątpienia ma się czym pochwalić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *